LandStar 7

7-а версія програмного забезпечення LandStar, розроблена компанією CHCNAV для вирішення широкого спектра геодезичних задач.

Вартість: 12 500 грн

Переваги Landstar
Реєстрація Landstar
В наявності
 • Особливості
 • 1. Використання карт-підкладок

  Підтримка онлайн-карт (Open Street Map, BING) і векторних і растрових карт-підкладок (DXF, SHP-файли, TIFF, SIT) під час зйомки. Точки з файлів DXF і SHP можна використовувати для виносу в натуру

  2. Запис атрибутів

  Підтримка додавання тексту / аудіо / фото / відео при використанні коду. Також атрибути можуть містити дату, ціле число, десяткове число, текст, СКП, тип рішення і т.д.

  3. Різноманітність форматів імпорту / експорту даних

  Імпорт файлів CSV, DAT, TXT, DXF, SHP, NCN, експорт даних в форматі CSV, DAT, TXT, KML, DXF, SHP, RAW, HTML. Файли CSV, DAT, TXT налаштовуються користувачем.

  4. Параметри переходу до МСК

  Завантаження геоїда (GGF), файлів матриці спотворень СК (BIN, GRD, GSF, GRI і ASC), прийом автоматичних параметрів СК з протоколу RTCM 1021- 1027.

  5. i80 в якості ретранслятора

  Можливість ретрансляції поправок від i80 до інших приймачів по радіо каналу.

  6. Стилі зйомок

  Шаблони для роботи приймача в якості бази або ровера, вибору або перемикання між режимами за допомогою однієї кнопки. Немає необхідності щоразу заново налаштовувати приймач.

  7. Виконання вимірювань

  Можливість зйомок точок, ліній і полігонів, трас, а також точок з пост-обробкою. Методи зйомки: точка в 3 епохи, контрольна точка,швидка точка, кінематика, точка зі зміщенням, точка знята з нахилом.

  8. Винесення в натуру

  Можливість винесення точок, ліній, поверхонь і трас.

  9. Різні варіанти підключення

  Можливість підключення по кабелю, Bluetooth, Wi-Fi. Режим роботи по Wi-Fi відрізняється швидким підключенням, стабільним з’єднанням і збільшеною відстанню до приймача.

 • 10. Вбудована довідка

  Ви можете звернутися до довідкової документації, натиснувши на іконку в правому верхньому куті екрану (потрібна установка файлу допомоги). Буде доступна докладна інструкція по кожній функції.

  11. Повна інформація по RTK-зйомці

  Можливість експорту даних по RTK-зйомці в стандартному форматі raw. У файлі можна подивитися виконані операції, настройки зйомки і результати вимірювань, а також використовувати дані файли в іншому програмному забезпеченні.

  12. Підтримка шарів

  Можливість роздільного відображення імен точок, висот і кодів, налаштування кольорів, розмірів і типів однієї або декількох точок, ліній і полігонів.

  13. Навігація при розбивці

  Відображення напрямку, відстані і перевищення між поточним становищем і проектною точкою. Користувач може знайти потрібну точку за допомогою стрілки навігації, яка вказує на проектне положення точки.

  14. Межі зйомки

  Можливість задавати межі зйомок. Програма сповістить, якщо приймач вийде за встановлені межі, що дозволяє завжди залишатися в межах заданої території.

  15. Контроль калібрування

  Автоматичні сповіщення при незадовільних результатах калібрування допомагають уникнути збереження помилкових результатів.

  16. Дані про активність іоносфери

  Карта стану іоносфери, оновлюється кожні 10 хвилин, допомагає вибрати оптимальний час роботи.

  17. Потужний інструмент розрахунків COGO

  Можливість розрахунку периметрів, площ, параметрів трансформації та інших геодезичних задач.Наявність вбудованого інженерного калькулятора для виконання розрахунків безпосередньо в полі.

+38 (098) 636 59 47